INPEAK Academy

Wjeżdżamy z nowym projektem – INPEAK Academy !

Rafał Hebisz, Rafał Alchimowicz oraz Mikołaj Dziewa to trzon kadry trenerskiej Inpeak Academy. Na pokładzie nie zabrakło też dietetyka – Pauliny Limanowskiej, fizjoterapeuty Aleksandra Kosendiaka oraz trenerów techniki jazdy – Łukasza Szymczuka i Marcina Kawalca. W tym składzie jako INPEAK Academyk zamierzamy prowadzić uczestników projektu przez proces przygotowań do startów i zagwarantować oczekiwany progres formy.

Naszym atutem jest indywidualny, autorski, kompleksowy program treningu połączony ze wsparciem ze strony dietetyka, fizjoterapeuty i trenerów techniki jazdy MTB. Osoby, które zgłoszą się do nas mają gwarancję tego, że będą traktowani indywidualnie i otrzymają najlepsze wsparcie w przygotowaniach do startów. Dobrze wiemy, że trening to nie wszystko, dlatego będziemy kontrolować pracę, progres, poziom zmęczenia i dietę zawodnika” – dr Rafał Hebisz, szef kadry trenerskiej INPEAK Academy.

Usługa INPEAK Academy skierowana jest do kolarzy górskich, którzy specjalizują się w maratonach, wyścigach cross-country oraz etapówkach. Wszystko zaczyna się od zebrania maksymalnie dużej ilości informacji na temat zawodnika – od celu sportowego, poprzez wydolność, obciążenia zawodowe, aż do możliwości czasowych. Następnie opracowywany jest specjalny plan, nad którego realizacją czuwa sztab ekspertów INPEAK Academy.

“To nie przypadek, że oddajemy do dyspozycji zawodników taki team szkoleniowy. Setki tysięcy przejechanych kilometrów, starty w najważniejszych wyścigach w kraju i poza jego granicami, doświadczenie i pasja  – to kapitał, który chcemy przekazać dalej. Doskonale wiemy, że wyścigi wygrywa się ciężką pracą, ale jeśli stoi za Tobą sztab szkoleniowy – wiesz, że wykonałeś ją w stu procentach i zgodnie z planem. Z takim wsparciem jedzie się o wiele łatwiej” Marcin Kawalec, współtwórca INPEAK Academy.

Szczegóły dotyczące projektu znajdziecie na stronie www.inpeakacademy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *