Ciąg dalszy podsumowania sezonu 2018


Poranna kawka, a do niej kilka słów od Maciej Jezior Jeziorski – tytana pracy i jednocześnie osoby która chyba nigdy nie była w McDonald’s 😉

“Letni sezon rozpocząłem 25.03 w Austrii, zakończyłem 30.09 w Boguszowie-Gorcach. Trochę ponad 6 miesięcy ścigania, podczas których wziąłem udział w 22 startach, z czego 15 w formule XCO, a 7 w XCM.

Nie wszystkie cele udało się zrealizować. Niektóre starty wyszły poniżej moich oczekiwań. Główny cel – TOP 10 podczas Mistrzostw Polski XCO – nie osiągnięty (miejsce 12). Na pudło podczas Pucharów Polski XCO też nie wskoczyłem.
Cieszy medal Akademickich Mistrzostw Polski, czy dobre występy na kilku wyścigach z rangą UCI (Wałbrzych, Lietava, Maja Race). Początek sezonu standardowo dość kiepski, druga połowa już znacznie lepsza.
Mimo wszystko cały sezon w miarę stabilny, z przyzwoitą formą na najważniejszych imprezach. Treningowo zrobiłem wszystko co mogłem, aby być jak najlepiej przygotowanym. Kolejna lekcja, kolejne doświadczenia, które powinny zaprocentować w przyszłości.

Jestem już po dokładnej analizie poprzedniego sezonu i wyznaczeniu celów na kolejny rok. Przygotowania do 2019 już trwają!

 


fot. Bartosz Bober Fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *