Mikołaj Dziewa utytułowany kolarz jeżdżący w barwach SGR Specialized, sprawił nam przyjemność i dołączył do prężnie działającej koalicji testującej pracę z POWERCRANK.

Aktualnie przebywa na zgrupowaniu kondycyjnym w hiszpańskim Calpe. Wybierając się tam, do standardowego wyposażenia “swoich bagaży” zapakował dodatkowo nasz miernik mocy. Po wymagających treningach, z frontu doszły do nas pozytywne wieści. Mikołaj jako doświadczony zawodnik, podzielił się cennymi uwagami które pozwolą na zoptymalizowanie i spersonalizowanie działania miernika tak, aby był jak najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb przyszłego użytkownika a także do zróżnicowanych wymagań i warunków jakie będą panowały podczas Waszych personalnych treningów.

Żebyśmy nie byli gołosłowni, chcielibyśmy się z Wami podzielić wykresem z parametrami jazdy zanotowanymi podczas jednego z treningów w górzystym terenie.

 

Wykres z parametrami jazdy zanotowanymi podczas jednego z treningów w górzystym terenie w okolicach Calpe – test Mikołaj Dziewa.

Leave a comment